www.hotel-ubytovani.com
Penzion Rožnov pod Radhoštěm Bártek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rožnov pod Radhoštěm Bártek -  je k dispozici letní terasaPenzion Rožnov pod Radhoštěm Bártek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rožnov pod Radhoštěm Bártek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Bártek
Sladské 399, Rožnov pod Radhoštěm 75661
Česká Republika
Pension-Roznov-Pod-Radhostem-Bartek@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Bártek ubytování Rožnov pod Radhoštěm Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Bártek - ubytování Rožnov pod Radhoštěm | Vítejte

 
Penzion Rožnov pod Radhoštěm Bártek

Malý útulný penzion Vladimír Bártek se nachází v malebné obci Rožnov pod Radhoštěm, v části Horní Paseky. V blízkosti penzionu Vladimír Bártek je zastávka autobusu přibližně 800 m i zastávka ČD přibližně 2,5 km. Pro nádhernou okolní přírodu CHKO Beskydy je penzion Bártek vhodný pro letní i zimní rekreaci.

Ubytování
Penzion Vladimír Bártek nabízí celoročně ubytování o celkové kapacitě 11 lůžek. V přízemí penzionu Vladimír Bártek se nachází společenská místnost se sedací soupravou a krbem. V prvním patře jsou pro ubytování hostů připravené tři pokoje vybavené nábytkem. Každý pokoj má svojí koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Hosté mohou využívat varnou konvici, mikrovlnnou troubu atd.

Služby
Penzion Vladimír Bártek dále nabízí parkování pro automobily na oploceném parkovišti. V letních měsících mají hosté možnost grilování na zahradě. Návštěvníkům je v letních měsících umožněn přístup do venkovního krytého bazénu a možnost zapůjčení kol. Výlety na šestikolce okolní krajinou CHKO Beskydy.

Sport
Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí penzionu Vladimír Bártek k dispozici venkovní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem, jezdecký areál, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá, běžkařské tratě, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Valašsko
Valašsko má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci "živého muzea" předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek.